Kniha hostů

Jen se podívejte, kdo u nás všechno byl

„Brilliant little restaurant excellent food massive portions �”

Jacqui Burton

„Vše na 1*. Rádi přijdeme zas”

Kateřina Kačenková Haboňová

„luxusní kuchyně, příjemné prostředí a hlavně milá a profesionální obsluha! vždy se rádi vracíme, je to sázka na jistotu ;-) děkujeme!”

Alice Lešingrová

„Opakovaná návštěva restaurace byla i přes naší chybu v rezervaci (rezervoval jsem stůl omylem o den dříve před naší plánovanou návštěvou) opět nejlepším zážitkem. Personál se zachoval přívětivě a i přes obrovský nátlak kvůli vysokému počtu hostů nám obratem připravili stůl a obsloužili nás s úsměvem na tváři. Hodnotíme nejvyšším počtem hvězdiček za rychlost, ochotnost, výborné jídlo, vlídný přístup personálu a jejich úsměv. ”

Jaromír Vitko Bělský

„Vážený pane Čechu, Ráda bych za všechny kolegyně i kolegy poděkovala nejen Vám za přípravu celé akce s kolegyní Leonou Kortánkovou, ale také panu Ondrejkovi, který se o nás včera celý večer velmi mile a pečlivě staral a dokonce zajistil i pro pana ředitele místnost pro případné wifi připojení a hovor. Dále bychom chtěli poděkovat Vaší příjemné obsluze a zvláště posíláme srdečný pozdrav do kuchyně za naprosto skvělá jídla i steaky. Ve Vaší restauraci jsme se cítili velmi dobře, máte příjemné prostředí a rádi Vás dále doporučíme. Přeji Vám i kolegům mnoho úspěchů a příjemné vánoční svátky a hodně úspěchů do Nového roku A zase někdy na viděnou na další akci S přátelským pozdravem ”

Blanka Vodrazkova Executive Assistant to the A&C Director Central Europe, Controllership Hewlett-Packard s.r.o.

„Barbora14.09.2014 18:42 Dobry den, jiz jsme u vas jednou byli a super,urcite koupime dalsi voucher! Jen by me zajimalo,zda lze u burrita nejakym zpusobem vymenit/vynechat slehane fazole? Dekuji za odpoved!”

Barbora

„Great. Delicious. Foot.Tequila. Service. Beer. Chef magican. Amazing cocktails. Nice atmosphere. Plaesant staff.”

Dan M

„One of my favorite restaurants. Great and tasty food, friendly staff, cosy atmosphere and a good range of tequila. I'm paying a visit each time in Prague”

Marcus Skantz

„Míša22.08.2014 14:09 Tuto akci jsme s manželem využili už asi 8x a kupuji opět!”

Míša

„“Nice Mexican restaurant in the heart of Prague” I had a really good experience in this Mexican restaurant. They are located right in the heart of the city,...”

Ioanam07

„“Great Restaurant” Visited in March 2014 with family &would recommend this restaurant to anyone fancy some Mexican during their stay in Prague....”

dwood1982

„Skvělá restaurace :) Byli jsme zde dvakrát a vždy výborné jídlo, rychlá a příjemná obsluha a vkusné atmosferické prostředí. Doporučuji kuřecí Flautas :)”

Michal Kacl